Kalendář

4. září Zahájení nového školního roku

7. září Focení žáků 1. třídy

26. září VČD (4., 5. třída; 60,-Kč)

29. září Ředitelské volno

4. října Atelier HDD (1. a 5. třída, 45,-Kč)

5. října Atelier HDD (2., 3., 4. třída, 45,- Kč)

18. - 20. října Sběr starého papíru

2. listopadu Basketbalový turnaj (vybraní žáci 2. a 3. třída)

8. listopadu Vyhodnocení sběru starého papíru

9. listopadu Basketbalový turnaj (vybraní žáci 4. a 5. třída)

4. prosince Lampionový průvod od školy - 15:30, Rozsvícení vánočního stromu - 16:00

13. prosince Mikulášská besídka v divadle Exil (celá škola)

19. prosince Hudební kvarteto (1. třída, 50,-Kč)

21. prosince Advent na zámku Slatiňany (celá škola; 100,-Kč)

4. ledna Bruslení (1.,2. třída)

8. ledna VČD Jája a Pája (1. a 2. třída)

11. ledna Bruslení (1.,2. třída)

18. ledna Bruslení (1.,2. třída)

19. ledna Beseda v knihovně ( 1. třída)

25. ledna Bruslení (1.,2. třída)

22. února VČD Kocour Modroočko (1., 2, a 3. třída)

22. února Basketbal (3. třída – vybraní žáci)

8. listopadu Vyhodnocení sběru starého papíru

26. února - 3. března Zimní pobyt na Jurášce

5. března Pernštejni (celá škola; 45,- Kč)

20. března Ekocentrum Paleta „Jaro“ (1. třída)

21. - 23. března Sběr starého papíru

23. března Zveme Vás na ROCKOVÝ PLES, který se koná od 19.00 hodin v restauraci U Kosteleckých v Černé za Bory.
Více informací o plesu naleznete na pozvánce zde...

4. dubna Devatero pohádek (celá škola, 50,- Kč)

4. dubna Orientační běh (odpoledne, vybraní žáci)

9. dubna Den otevřených dveří od 14 do 16:30 hodin. Pozvánka je zde...

11. dubna Orientační běh (odpoledne, vybraní žáci)

16. dubna Třídní schůzky

17. dubna Sázení stromu republiky - 15:00

18. - 19. dubna Zápis do 1. třídy

19. dubna Basketbalový turnaj (3. třída, vybraní žáci)

23. - 27. dubna Pobyt v přírodě (2. + 5. třída, 3. třída)

26. dubna Basketbalový turnaj (4. + 5. třída, vybraní žáci)

7. května Ředitelské volno

11. května Divadlo ( 3. – 5. třída)

14. - 18. května Pobyt v přírodě ( 4. třída)

23. května VČD (1., 2. třída)

25. května Fotografování (celá škola)

1. června Dětský den (10:00, celá škola)

7. června Pasování na čtenáře (1. třída)

13. června Výlet Žleby (1., 3. třída)

13. - 15. června Sběr starého papíru

18. června Atletická olympiáda

25. června Dopravní hřiště (4. třída)

26. června Dopravní hřiště (5. třída)